RSS

kuidas KjaJ HMjaF seltsis suveõhut veetsid

10 juuli

HMjaF

Ausalt öeldes ma ei kujutagi ette, et see lugu võiks täiuslikum välja kukkuda kuskil mujal, kui suves ja looduses. see suisa vajab valgust ja avarust ja päikest. nagu õhku. vähemalt annab see loo rahulikule kulgemisele ja äraolemisele suure portsu naudingut ja värve juurde.
lugu ise oli mõnusalt kerge, aga teps mitte kerglane. õhuline. mänguline. lendlev. sulnis. sillerdav. tüüne. stiilipuhas. ütleks koguni, et küps. sama küps, kui see hea valge vein seal piknikul.
kogu etenduse kestel tajusin, kuidas maailmas me ümber on nii palju kurjust. viha. halba. ja ärapanemist. ning kui üliväga hea oli viibida selle asemel ilu ja armastuse pehmes kaitstud atmosfääris. mis sest, et ehk pisut kunstlikkus ja teadlikult valitud. eemalolemises ja turvamullis. olen juba pikemat aega arvamusel, et selline distantsi hoidmine tänapäeva praktilise ja edumeelse maailmaga on enese säästmise ja päästmise osas suisa hädavajalik. vähemalt mulle. mõni peab seda ehk enesepettuseks, ma tean. aga mulle too vorm sobib. tähtis ongi ju leida see oma. igaühele oma. mis töötab. kui seeläbi teiset varvastel ei trambi, siis kelle asi. onju. 
näitlejad tegid nii. üli. väga. head. tööd. kui juba töö ja nagu päriselt sassi lähevad, siis saabki vist maailma parim. mulle vähemalt tundus, et nad isegi nautisid. või on nad professionaalid. ilm oli samuti meie poolt. koht sobis. ja mehe kõrval on hea. niikuinii. kohapeal pakuti veel topsi sees suuri magusaid eesti maasikaid ja soolakurki. kohvi ja pannkooki toormoosiga. raha eest. aga vahel saab raha eest palju rohkem, kui pelgalt selle väärtuse. mida veel elult ja ühelt õhtult tahta. enam paremini minna ja nauditavam poleks olla saanudki.
tänan.

KjaJ
 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; juuli 10, 2015 toll Uncategorized

 

2 responses to “kuidas KjaJ HMjaF seltsis suveõhut veetsid

 1. Heli

  juuli 12, 2015 at 2:45 p.l.

  Jahhaa… täitsa kogetud tundmus sel suvel…vahest saab sama raha eest kõike! Vahest ei midagi. Oleneb “kullakattest” 🙂

   
 2. Anonymous

  juuli 13, 2015 at 9:05 e.l.

  Hm, sul on tenkari sees villane sokk? Eesti suvi, ma ütlen.
  Visnik

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: