RSS

Teerull

28 jaan.

Kender rääkis, et tema üllitise idee ja eesmärk oli seksuaalfantaasiate rikkumine.
Tudeng rikkus mul ka kõik ära, kui arvutas välja, et enam-vähem iga lõhnaõli sutsakas, millega ma end piserdan, läheb mulle maksma nii umbkaudu 30 senti.
Suss, suss, suss ja euro läinud. Hm.

Ütleme nii, et ma kartsin seda Kauri üllitist, tegelikkuses osutus see minu jaoks aga lihtsalt magedaks kirjutiseks, kuivõrd muidugi sellisest teemast üldse on võimalik hästi kirjutada. Kui nii otsesõnu võtta.
Aga kui ma loen Tove Janssonit, kes kirjutab sõjast nii, et sõda sõnagagi otseselt ei kirjelda, aga see mõjub mulle nii, nagu ei ükski sõda varem, siis järelikult annab siiski ka paremini. Või ütleme siis palju mõjusamalt.

Aga see selleks.
Tahtsin lihtsalt öelda, et tegelikkuses see meeldetulemise teooria siiski töötab. Vägagi hästi, usun mina. Nii suures plaanis.
Ainult ma pole päris kindel, kas ka nende inimeste peas, kel niigi süda ja südametunnistus puuduvad.Võib-olla nende jaoks on see tõesti pigem pommitegemise õpetus. Õli tulle valamine. Ma pole seda siiani suutnud enda jaoks selgeks mõelda.
Minusugusele aga kindlasti.

Tunnen oma Chanelli lõhna ja sinna juurde tiksub mul nüüd kogu aeg kuklas, 30 senti ja 30 senti.

 
7 kommentaari

Kirjutas &emdash; jaanuar 28, 2015 toll Uncategorized

 

7 responses to “Teerull

 1. Bianka

  jaanuar 28, 2015 at 10:06 e.l.

  Mina ei oska selle kohta midagi arvata, sest sellist jälkust ma lihtsalt pole võimeline lugema.

   
 2. soodoma ja gomorra

  jaanuar 28, 2015 at 10:31 e.l.

  Ma ei tea miks, aga mina üldistaks sellised “etteasted” üldnimetusega: Breiviki teooria.
  Midagi on neis minu jaoks ühest.

  Mingi idee ja põhejednus justnagu on olemas, mis isegi kuskilt otsast on täitsa vettpidav ja arusaadav, ainult tegelikkues on kogu käitumises ja tegevuses siiski peamiselt seda inimest ennast.
  No segane selgitus mul vist, aga sinnapoole kuhugi. ma ütlen, ma polegi veel täpselt enda jaoks mõndasid asju selgeks suutnud mõelda. Mingi selline ebamäärane üldine tunnetus ja hoiak tekib kohe, aga millest või miks või kust täpselt, see on segaseks jäänud.

   
 3. konn, lendav konn

  jaanuar 28, 2015 at 2:04 p.l.

  Kui Kaur arvas, et tekst on sarkastiline ja irooniline, ning hävitab võimalikel hälvikutel igasuguse huvi kirjeldatud tegevuste vastu, siis mina arvan täpselt vastupidi, et kui hälvikud satuvad lugema Kauri üllitist, liigub neil mõte ikka sinnapoole, et ohhoooo, teeks ka midagi taolist. Need polnudki mu arvates seksuaalantaasiad, vaid pigem mõrva-ja nekrofantaasiad. Ses mõttes arvan, et avalikku ruumi selliseid üllitisi paisata pole õige. No ja pedofiilia teema oli muu rämeduse sisse täitsa ära kadunud. Küll tsensori rasvapliiatsil oleks selle tekstiga tööd olnud:D

   
 4. Liis

  jaanuar 28, 2015 at 10:05 p.l.

  Mind huvitaks esiteks, kui pagana kalleid lõhnasid Sa õieti kasutad? :p Või siis teiseks – missugust kogust eeldab Tudeng, et üks pihustuskord sisaldab? Eri parfüümide pihustusotsikud kindlasti ka väljastavad eri koguse, nii et ma usun, et asi ei pruugi üldse olla nii hull. Ma kalkuleerisin pigem nii 15 eurosendi kanti. 😛

  Ja teisel teemal – ma arvasin küll, et mind on raske šokeerida, aga tunnistan, et mina ei suutnud ühe jutiga läbi lugeda seda 'üllitist' ja isegi Kaur ise olevat ühes intervjuus väitnud, et ta ei suuda seda ühekorraga lugeda ja lugu ise oli samuti sündinud jupiti. Ja minule mõjus küll nii, nagu Kender tahtis/arvas, et mõjuks.

   
 5. soodoma ja gomorra

  jaanuar 28, 2015 at 11:24 p.l.

  Tudeng on noor kah, eks ta olegi veidi selline tôde ja ôigus.

  P.a pãris aus olla, siis ma ei viitsinukski kôike otsast otsani làbi lugeda.

   
 6. karikate emand

  jaanuar 29, 2015 at 12:07 p.l.

  Mina ka ei hakka seda lugema.
  Tsenseerimist ma üldse ei poolda, kuid arvan, et kui perverdid seda loevad, siis nad rõõmustavad, et nad polegi oma haiges maailmas nii üksi – teiste peades toimub samasuguseid asju. Raske uskuda, et see perverdid võpatades taganema paneb / terveks ravib, pigem ikka annab äratundmisrõõmu. Kas nüüd ideid… igalühel on ikka oma fantaasiad. Tsenseerima ei peaks, aga inimene võiks mõne asja kirjutamata jätta, arvan ma. Head maitset sellel asjal küljes pole, see pole enam isegi pikantne.

   
 7. tegelinski

  veebruar 1, 2015 at 3:45 p.l.

  Kõik, mida rahas kinni saab maksta, on odavalt saadud 😉

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: