RSS

Laksu all

29 juuli

Kui ma praegu vaid saaks ja tohiks, siis läheksin jooksma vōi rattaga sōitma vōi merre ujuma. Vōi ma ei teagi, äkki otseteed Monemvasiasse?
Sest see raamat oli minu jaoks lihtsalt nii hea, et see ei mahu mu sisse ära.
See vajab välja elamist.
Aga natuke läheb siiski aega. Pean oma mōtted ja emotsioonid veel esmalt kokku pakkima.
Kui ōnnestub. Sest ma ju ei oska ju nii hästi, kui raamat mulle andis.
Ja ma tunnen, et alla teatud lati poleks poleks mul justkui ōigustki nii head asja solkida.

Aga kuna ma välja rassimist endale hetkel siiski lubada ei saa, on mu tänasel päeval nüüd vähemalt uus eesmärk, milleks olen juba mitu kuud hoogu vōtnud. Jōuda viimaks ometi Kultuuri- ja veinikilomeetri radadele, et endale lōpuks need kauaihaldatud haaremipüksid välja valida. Kui see pood ikka osutub tōeks, millest linna pealt kuulnud olen. Sitavareseks olemisest ja sellega kaasnenud süllekukkunud vabast ajast peaks ometi ka mingit reaalset kasu tekkima. Kaua ma oma kallihinnalist vaba aega siis niimoodi ainult selili madratsil ja pingil vedeledes vaikuses ja üksinduses päid segi ajavate raamatute seltsis sirgeks löön. Valgetele tablettidele ja mingitele vastikumaitselistele pulbritele ja vedelikele raha kulutades. Minu vanuses!
Vastupandamatu valge veini isu on samuti millegipärast üles löönud. Minul, kelle jaoks valget veini muidu maailmas ei eksisteerigi. Kui, siis ikka ja alati punane. Aga selle kummalise soovi pōhjus vōib täitsa vabalt peituda neis aeglaselt venivais kuumades päevades ja soojades öödes. Samahästi vōib see olla ka protesti: iseenda hädisuse vastu. Ja kuigi mu isud pole praeguses olukorras mulle tōesti ehk kōige ōigemad ja kasulikumad, siis ma. Siis ma vist ikka teen seda. Sest olen tōesti tüdinenud. Endale peaaegu, et vastik juba. Kuna ma lihtsalt ei jaksa ja ei taha ja ōieti ei oska kah enam seda Polkovniku leske etendada. Tundun endale puhastverd muidusööjana. Andeksandmatult kasutu, mōttetu ja nōmeda tegelasena. Aitab nüüd sellest juba.

SK on rääkinud.
Otsustanud.
Tagasi tulla.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; juuli 29, 2014 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: