RSS

Väärikas vananemine?

12 juuli

Uks luksusliku hooldekodu Villa Benita tegelustuppa?

Kui ma seda pilti vaatan, siis ma küll ei taha vanaks saada. Kas see ongi väärikas/luksuslik  vananemine?
Kelle algatusel selline silt küll uksele sai? Kas tõesti on vanad inimesed nii seniilsed?
Kui silt-kaunistus sai uksele töötajate algatusel, siis ma ei imesta, et nad kahjumis on.

Eile nägin mina bussipeatuses küll hoopis midagi/kedagi muud. Kaht moodsat/ägedat kaunilt riides ja kingastatud vanadaami.

Pöörake palun erilist tähelepanu alumisel pildil olevatele šikkidele jalanõudele, minu pilk jäi neil igal igal juhul pikalt pidama:) Ja kui te veel teaks kui kadestamisväärselt lahe ehe sellel parempoolsel naisel kaelas oli. Armastus esimesest silmapilgust, ma teadsin kohe, et see on Minu.

Piltide põhjal võtaks mina vanaduseks silmagi pilgutamata selle täissoditud bussipeatuse kui luksusliku tegelustoa.
 
7 kommentaari

Kirjutas &emdash; juuli 12, 2012 toll Uncategorized

 

7 responses to “Väärikas vananemine?

 1. Anonymous

  juuli 13, 2012 at 9:03 e.l.

  Jõudsin just mõtelda,et näe,lasteaialaste käsitöönurk…Ja siis loen : Villa Benita!Aga jah,see bussipeatus…Silm pidas pühi.

   
 2. Bianka

  juuli 13, 2012 at 1:41 p.l.

  Kuna mina olen vanaks saamisele jupp maad ligemal kui sina, siis on mul ka ettekujutus sellest protsessist pisut reaalsem. Vanaprouad on tõesti stiilselt riides, aga tegelikult on see väljanägemise osa vananemise kui niisuguse juures suht ebaoluline. Teistel on muidugi kenam vaadata, aga tegelikult mängib rolli see, et missugused on su tervislikud ja rahalised võimalused. Tegelustoa uksekaunistus on küll lasteaiast maha viksitud, aga kui seal huvitavad asjad toimuvad, siis pole see nii oluline. Palju enam mängib rolli hooldekodu kuutasu suuruse ja pakutava hoolitsuse taseme suhe. Oma ämma peal seda testitud küll… Arvan, et peene Villa Benita liig kõrge tasu on põhjuseks, miks seal pankrotioht kummitab, mitte nõme kujundus 😉 Ja kenad vanaprouad on rikkad (minu arvamuse järgi on üleüldse tegu väljamaalastega) ja hea tervisega, mis on vananemise juures vägagi oluline faktor.Üks ütlemine, mida kusagilt olen kuulnud, on selline, et ei ole hea olla samaaegselt vana ja vaene 😉

   
 3. Emmeliina

  juuli 13, 2012 at 6:36 p.l.

  Meie riigis pansionid, hooldekodud ja hooldushaiglate kliendid segamini nagu pudru ja kapsad. SEE tegelustoa uks on nii jube ja üldse, milleks silt? Olen eakate kodus vabatahtlikuna käinud ette lugemas, vestlusringi korraldamas, ühislaulmistest osa võtmas ja jõululõunaid läbi viimas. ilma sildita kaminatoas. Prouad pildil on kõrgem klass. Nigu väljamaa filmis. Või Inglismaa külades.

   
 4. soodoma ja gomorra

  juuli 14, 2012 at 9:01 e.l.

  Eestlased, kusjuures. Sõitvad koos minuga 18 bussiga. Äkki kodu poole?Mulle tundub ka, et raha on elus oluline, tervisest rääkimata, see on kõige alus, aga suhtumine ja suhtumised, see on ka ikka pagana oluline.

   
 5. soodoma ja gomorra

  juuli 14, 2012 at 9:01 e.l.

  This comment has been removed by the author.

   
 6. Bianka

  juuli 14, 2012 at 9:38 e.l.

  Üks suur rikkus, mis vananemist talutavamaks teeb, on kindlasti lapsed. Aga muidugi head lapsed, kellest on rõõmu ja kes aitavad vajadusel. Aga lapsed, kel endilgi on probleeme, teevad asja hullemaks. Kahjuks ei saa meist keegi endale väärikat vananemist kindlustada, kuigi püüdlema selle poole peab. Kui mõistus hakkab hägustuma, käed- jalad või silmad nii viletsaks muutuvad, et ühestki tegevusest enam rõõmu ei leia, siis ei aita ka raha, õiged suhtumised ega head suhted.

   
 7. soodoma ja gomorra

  juuli 14, 2012 at 5:25 p.l.

  Meie ei saa endale tõesti väärikat vananemist kindlustada, küll aga saavad teised omalt poolt natukenegi sellele kaasa aidata ja mitte selliseid silte uksele kleepida.Isegi siis, kui mõni meist ei kuule, ei näe, ei taha või ei saa (hästi) aru..

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: