RSS

Tööloto

22 dets.

Kui ma selle töökuulutuse Eesti Ekspressist mõni aeg tagasi leidsin, siis teadsin kohe, et sellele tahan vastata.
Kuna seal nõuti motivatsioonikirja, aga mina pole sellist varem kirjutanud, siis settisin mõttes mitu aega, mida sinna täpselt siis kirja panna. Vaatasin ka üht koma teist näidist….

ning täna võtsin lõpuks kätte…lükkasin kõik need näidised kõrvale…. vormingu jätsin…ja kirjutasin…. selle oma….. motivatsioonikirja.
Süda on kohe rahul. Nagu ei tea millega oleks maha saanud.
Andsin B-le kirjavigade ülevaatamiseks lugeda. Kui “noh?” küsisin vastas tema “Tegelikult on see päris hea motivatsioonikiri, annab väga selgelt su motivatsiooni edasi”.
Oo, au ja kiitus. B-lt polegi seda nii lihtne saada:)

Vahva, mul oli hea meel. Tuleb tunnistada, et jäin ka ise lõpptulemusga päris rahule.
Oleks nüüd ainult, et mu kahe aastaga niigi ahtakeseks kulunud enesehinnangut vastast pooltki sedavõrd palju turgutataks, et mingigi vastuse saaks.
Olgu või “ei”.
Aga olgu vastus.

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; detsember 22, 2011 toll Uncategorized

 

2 responses to “Tööloto

 1. Köögikata

  detsember 27, 2011 at 10:32 e.l.

  Mind kutsuti ühe motivatsioonikirja peale vestlusele ja mainiti, et minu oma olevat parim lausa olnud (tahetigi just oma parimat motivatsioonikirja). Aga nüüdseks on sellest juba 3 nädalat möödas, teise samal päeval toimunud vestluse tulemusega jõudsin juba finaaligi (aga siis põrusin kahjuks), aga sellest kohast pole mingit piuksu enam. Isegi mitte lakoonilist stampvastust. Olen paar korda saanud ka sellise äraütlemise stampmeili, kus pole isegi vaevutud mainima ametikohta ega firmat – ühesõnaga, lihtsalt mingi suvaline kandideerimine öeldi üles. Huvitav, kas kõik kandideerijad peaks hiromandid ka veel olema?Aga palju edu sellel kandideerimisel! Ja lootusrikast uut aastat!

   
 2. soodomakomorra

  detsember 28, 2011 at 11:09 e.l.

  Ma tean, et olen omal ajal olnud samuti hirmus pettunud just vastustes. ja kahjuks on tõesti nii, et paljudel juhtudel ei saa üldse vastust või siis kaob side juba käimalükatud faasis.Ma olen millegipärast arvanud, et see peaks olema tänaseks päevaks muutunud, aga olen siit ja sealt lugenud ja kuulnud, et tegelikult mitte.See tundub mulle enam kui kummaline.Ma lihtsalt ei saa aru, mis võiks olla selle põhjus.Tänud ja kõike paremat sulle samuti!

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: