RSS

11

12 nov.

“Ma olen enda üle nii uhke, et selle viimase raja läbi tegin”, teatas mulle üks sünnipäevakülaline auto tagaistmelt, keda peale kõrgustes seiklemist autoga kodu poole kooki sööma ja limonaadi jooma sõidutasin.

Ma vastasin talle, et otse loomulikult, tal ongi põhjust enda üle uhke olla, aga ei hakanud talle ütlema, et mina olen ka uhke. Uhke, et end kokku võtsin ja R-i sünnipäev Nõmme Seikluspargis täna siiski teoks ja peoks sai. Et olen õnnelik, et exlife selle mängu puude otsas kaasa turnis ning polnudki nii irooniline, kui too sõnum, mille ta mulle sünnipäevaks saatis. Ja et olen õnnelik, sest nägin, kui õnnelikuks see kõik kokku R-i tegi.

Nüüd olen õnnelik, et praegune elukaaslane mulle õhtul “Nõgesed ja nartsissid” oli toonud, mida ma endale öökapile, mida mul pole, osta palusin.
Ainult õige natuke lahustab mu tänast suurt õnnetunnet Itu, kes planeeritust märkimisväärselt varem magama jäi, mis tähendab seda, et kui tahan vaadata Midsomerit, siis edestab ta mind filmi lõpuks magamisega tervelt kahe ja poole tunni jagu. Mis tähendaks teadagi mida.

Tähendaks, sest minu suureks õnneks tuleb homme hommikul aga minu ema, kes aitab mul kaotatud tunnid tasa magada.
Mis võimaldab mul seega tänane päev siiski õnnelikult ebaratsionaalselt ja isekalt öötundideni välja venitada.

Olen talle selle eest ääretult tänulik ja mõtlen, et küll oleks hea, kui saaksin ise kunagi samamoodi olemas olla, kui minu lapsed kord minu abi ja tuge hädasti vajavad.

Hakkas pihta!
Head ööd!

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; november 12, 2011 toll Uncategorized

 

2 responses to “11

 1. naine

  november 14, 2011 at 9:14 e.l.

  Ot, kas siis sünnipäev või mida 11? Igatahes igaks juhuks parimad soovid siit poolt teele, need kuluvad ju ära ka täiesti tavalisel päeval, pidupäevast rääkimata, eksju?:)

   
 2. soodomakomorra

  november 14, 2011 at 3:48 p.l.

  mis igaks juhuks, kindla peale kulub kõik ära:)tänud!

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: