RSS

Kui tervisespordist saab võistlussport

21 okt.

Tervisespordiks sai eilset pidada umbes esimesed paarsada meetrit, kui ma veel uhkes üksinduses rajal edasi-tagasi liuglesin. Seda siis täpselt nii kaua, kui rajale saabus mees, kes ujus minuga nii ühtlases tempos, et poole kilomeetri jagu lükkasme end vastasolevatest basseiniotstest lahti täpselt ühel hetkel. Kui selle üsna kohe ära märkasin oli ka tervisespordiga lõpp. Ilmselt võib seda ette tulla paljudega, kes nõuka ajal kuus korda nädalas trenni teinud ja teavad liigagi hästi, et tervisega polnud spordil sel ajal just palju pistmist, ikka higi, töö ja tulemused.

Ok, kaotada pole ma muidugi samuti lapsest saati armastanud, mäletan liigagi hästi, kui isa mind võita ei lasknud ja vahel harva ka lasi, kumbki variant mulle ei sobinud ja ajas vihast nutma.
Nii et võta sa nüüd kinni, kas see mis basseinis minuga toimub on rohkem iseloom või lapsepõlves sporditegemisega kaasnev alateadvussesse talletatud igavene võistlusmoment, igal juhul tundub, et selle lollaka võistlusmomendi eest ma oma elus enam ei pääse.
Eks ma pean endaga kuidagi leppima (nagu alati!) ja püüda leida halvas ka midagi head. Sai siis vähmalt 4 euro eest korraliku trenni.

Ja muide, ma siiski võitsin. Nii kolme tõmbe jagu. Oleks mul veel prillid ka ees olnud, mis ma kiiruga koju olin unustanud, mis siis veel kõik oleks võinud olla:)

 
1 Kommentaar

Kirjutas &emdash; oktoober 21, 2011 toll Uncategorized

 

One response to “Kui tervisespordist saab võistlussport

  1. Heli

    oktoober 22, 2011 at 2:25 p.l.

    Tuttav lugu kuidagi 🙂 Ujumise osas tunnen hämmastavat sarnasust.

     

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: