RSS

Stop

27 juuli

Kuidas ma küll nii rumal ja naiivne sain olla.
Uskusin, et kõik on ilusti ja hästi ja olin õnnelik.

 
7 kommentaari

Kirjutas &emdash; juuli 27, 2011 toll Uncategorized

 

7 responses to “Stop

 1. Liis

  juuli 27, 2011 at 11:08 e.l.

  Kuna ema korrutas mulle alati, et pill tuleb pika ilu peale, ei julge(nudki) ma kunagi end liiga hästi või ülemäära õnnelikuna tunda….

   
 2. soodomakomorra

  juuli 27, 2011 at 11:58 e.l.

  see oli muide ka üks minu ema lemmik ütlemisi.mina ei ütle seda oma lastele mitte kunagi.just selle vastiku tunde pärast, mis ma lspsena seda kuuldes ALATI tundsin.muie, kui ma esimest korda verinoorena abiellusin, siis iga teine õnnitleja ütles midagi sarnast:" no nii, hakkab see raske elu pihta..".sellel hetkel ma ei saanud tõesti aru, millest nad räägivad, miks nad nii teevad…minu pulmapäeval….ja isegi takkajärgi ei saa ma aru…isegi….kui neil oli õigus…milleks rikkuda hetki..ja nende hetkede ilu ja võlu?kas see muudab olukorda?varemalt ma pelgasin nagu sinagi, olla õnnelik. hirmus, et sellele PEAB kindlasti järgnema mingi laks.enam mitte. parem olla siis juba nädal aega lollilt õnnelik. tänaseks päevaks usun siirusesse. headusesse. ja armastusse. tõelisesse. isennast petmata.ainult sellega saab võita. ilma, et iseendaga vastuollu minemata , nii, et hea sissetunne säiliks.elu läheb ikka edasi. ja päike tõuseb.

   
 3. Liis

  juuli 27, 2011 at 12:32 p.l.

  Need inimesed kes nii ütlevad, ilmselgelt tänaseks päevaks ei ole ikka veel hakanud uskuma siirusesse ja headusesse ja tõelisesse armastusse. :S Ja neid on nii palju!Mismoodi sinna punkti jõutakse muidu, viitsid mulle juhendi kirjutada, mh? 🙂

   
 4. Berito

  juuli 27, 2011 at 12:54 p.l.

  selleni jõutakse siis kui hirmust lõpuks üle saadakse. 🙂

   
 5. Anonymous

  juuli 27, 2011 at 12:54 p.l.

  selleni jõutakse siis kui hirmust lõpuks üle saadakse. 🙂

   
 6. Liis

  juuli 27, 2011 at 1:54 p.l.

  Point taken. 😉

   
 7. Sipsik

  juuli 27, 2011 at 3:11 p.l.

  Nõustun siinkohale Beritoga.Julgeda olla õnnelik, julgeda nautida hetke. Nagunii läheb miski jälle mingil hetkel peesse, kuid mis siis? Vahepeal on ju palju seda, mille üle olla õnnelik, tänulik või muud positiivset.Ja… mina olen seda meelt, et saad seda mida mõtled. Kui kardad, et läheb halvasti, siis miski hetk lähebki. Ja lõppude lõpuks on elu liiga lühike et põdeda:) Kiirelt põdeda ja täie rauaga edasi:) Miskit jälle leiab, mille üle siiralt rõõmu tunda:)

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: