RSS

Viies päev. Pahupidi. Ja mobiilis.

17 juuni

Ausalt öeldes ma ei teagi, kes selle pildi on teinud, Itu? Aga alustuseks sobib küll. Aa ei, siin on ju seebimullid, mida ma üritasin eile pildile saada. Siis ikka mina.
No vahet pole, nii me siin mullis elame.

Tänane päev algas vastupidiselt eilsele väga päikeseliselt. Kui Itu hommikul esimest päevast magamist magas niitsin mina muru, surfasin netis, võtsin batuudil päikest ja võtsin külmavarese talisuplust. Kaks eelmist päeva vees ei käinud, aga täna võtsin end kokku. Minusugusele väga külm, pluss 19, aga ületasin ennast ja lõpuks kohanes isegi mu keha selle külma veega ära. Ah, mis tal üle jäigi, omanik siiski otsustab.
Ühe pildi klõpsisin ka, endale kangesti meeldib. Kohalikud liblikad on siin väga koostööaltid.

Kui Itu tõusis, siis tahtis tema ka loomulikult pilti teha. Mina vaatasin, kuidas pildile mahtuda:)

Seejärel sõi mudilane kõhu putru täis ja taas linna peale tshillima. Pildil Itu linna uhkeimal mänguväljakul lossi hoovis.

Kui ta saab, siis eelistab ta iga kell just seda sõiduvahendit. Itu paneb pea nii armsasti õla peale ja üks kord on ta isegi niiviisi magama jäänud.

Peale mängu maiustasime sel korral Epp Maria Galerii kohvikus. Sinna ma polnud ka varem juhtunud. Oli ilus, aga pean tunnistama, et eilsed Kuursaali koogid maitsesid mulle isegi sutsu enam. Või oli eile lihtsalt eile ja esimene. Esimene kipub teadagi rohkem maitsma kui järgmised.

Seni, kuni Itu eelistab endiselt toolile põrandat, pole tast veel õiget kohvikutüdrukut saanud. Siin on veel isegi hästi, aga ta lemmik asend on veel kõhuli. Absoluutselt igal pool. Mida libedam ja suurem pind, seda rõõmsam ta on. Ma pilti ei hakka panema, mis ma ikka korralikke vanemaid hirmutan.
Miks ei ole igal pool kohvikutes laste mängutuba? Miks, mh? Kõigil oleks rahulikum.

Pilt eritellimusel. Palun! Ta on meiega:)


Kaks pärli linnatuurilt. Ulmelise hinnaga kraanikauss ja teadmatu hinnaga turvaline sõiduvahend, made by Kopex.

Päeva ost. Omadest vahenditest. Elukaaslane on oma tütardega kodus. Ma pole neist sel nädalal midagi kuulnud. Kui oleme pikemalt teineteiset eemal, siis me üldjuhul ei kommunikeeru. Mina ei taha ja talle see ei meeldi. Aga see pole tänase päeva jutt.
p.s. Itu magab oma teist päevast magamist. Taevas on hall ja vihma sajab. “Õudus”, teatas ema, kes end just voodist püsti ajas.

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; juuni 17, 2011 toll Uncategorized

 

2 responses to “Viies päev. Pahupidi. Ja mobiilis.

 1. Berito

  juuni 18, 2011 at 8:23 e.l.

  tänan.

   
 2. Anonymous

  juuni 18, 2011 at 8:23 e.l.

  tänan.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: