RSS

Keha ja vaim hakkavad tasapisi looduse rütmiga kohanema.

14 juuni

Nagu alati. Kohale jõudes on alati miski linna kiirus ja närvilisus veel sees, mis vajab maha käimist. Ja siis vaikselt ja eneselegi arusaamatult hakkab see tasakaalu ja sisemise rahuga asenduma. Hästi mõnus tunne.

Eile saigi saunas ja ujumas käidud. Vesi oli vaatamata oma kõrgest kraadinumbrist kuidagi ootamatult.. karastav. Või tekitas selle tunde tuul. Veest välja tulles igal juhul tundus nagu oleks nahk mu seljas kaks numbrit kokku tõmmanud. Mis selle ujumise siin minu jaoks eriliselt nauditavaks teeb on võimalus seda teha alasti. Mulle jubedamalt meeldib, kuidas alasti ujudes on tunne nagu vesi end pehmelt täiesti üleni minu vastu mähiks.
Täna läheb see kordamisele. Kõigele vaatamata, sest ilm on praegu oluliselt ujujavaenulikum kui eile.

Tänase päeva ülesanne oli endale Haapsallu pediküüri aeg saada. See on ka nüüd tehtud. Juba homme saangi endale kenad suvised punased varbaküüned. Või sinised. Või rohelised. Või roosad:)

Nii puhastav on vahel nii lihtsalt elada.
Suur tuul kisub mind kohe kõva häälega laulma. Ei teagi, miks

Mis tõesse puutub, siis meeldib mulle see suhteliselt hiljuti loetud Tommi Hellsteni tsitaat tõe kohta, mis Muumitroll oma blogis välja tõi.
“Meie vastutame, et tõde saaks välja öeldud. See ei tähenda loomulikult, et meil oleks õigus teisi solvata ja neile “tõde näkku öelda”. Tõde on ikka armastav tõde. Tões pole iialgi soovi haiget teha.”
Vaadakem siis endile otsa ja mõelgem enne tõe välja kuulutamist, miks me seda õigupoolest teeme. Ja mille otsast ja põhjal me seda välja hüüame.

 
4 kommentaari

Kirjutas &emdash; juuni 14, 2011 toll Uncategorized

 

4 responses to “Keha ja vaim hakkavad tasapisi looduse rütmiga kohanema.

 1. neiud ärevil

  juuni 14, 2011 at 10:41 e.l.

  Ütlen siis oma vanemale tütrele, et kui Haapsalu vahel tuleb talle vastu naine, kes laulab kõva häälega ja tal on kenad suvised punased varbaküüned. Või sinised. Või rohelised. Või roosad:), siis võib talle "tere"öeda, sest ta on soodomakomorra.

   
 2. Emmeliina

  juuni 14, 2011 at 12:32 p.l.

  mõtlen, et mõned blogid on skandaalsemad kui teised ja satuvad tihedamini turmtule alla.mõned tahtlikult ja mõned tahtmatult.

   
 3. sjgelle

  juuni 14, 2011 at 1:40 p.l.

  Mõned teemad intrigeerivad rohkem kui teised:) Ja need on teadagi-mis-teemad. Aga kirjapanijast sõltub ka.

   
 4. Barbara

  juuni 15, 2011 at 10:04 e.l.

  See on üks neist kordadest, kui ma ei saa aru, mida Soodomakomorra öelda tahab. Mis asi see "tõde" on, mida peab välja ütlema ja mis ei tohiks haiget teha? Absoluutset tõde pole olemas, kui just täppisteadused välja arvata 😉 Vähemalt blogikommentaaride puhul peaks küll tegu olema vaid arvamustega. Aga "armastav tõde", mis loom see veel on? Meelitused, komplimendid või ilus vale?

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: