RSS

Mis nad tulevad meie õue peale kaklema!

27 mai

Kui ma neid sääski vaatan, ja tänavu ei anna neist lihtsalt mööda vaadata, siis julgen arvata, et neil on popiks saanud kärbestega paari heita.
Kes on enne näinud, et sääsed nagu kärbsed kribinal-krabinal mööda seinu edasi liiguvad ja piisab vaid ühest elukast magamistoa teises nurgas, et terve tuba pininat paksult täis oleks.

Tahaks järgmisel nädalal ehk uuesti mere äärde minna, aga ma tõsiselt kardan. Iseendast ma ei räägi, aga kuidas seda kogenematut uut ilmakodanikku nende pealetungijate eest kaitsta? Ja mis saab öödest? Mu niigi kallihinnalise uneaja juures ajaks ikka jubedamalt marru, kui peaksin selle vähesegi sääskedele loovutama.

Anyway, kutsun üles kõiki, kes vähegi rikkaks või rikkamaks ihkavad saada praegu ööd ja päevad ajusid ragistama, et leiutada midagi, mis sääski eemal või vähemalt väikstena ja vähemuses hoiaks.

Muidu läheb nii, et sääsed söövad Eestimaa niigi napi suve veel lühemaks.
Pinn-pinn-pinn!

 
5 kommentaari

Kirjutas &emdash; mai 27, 2011 toll Uncategorized

 

5 responses to “Mis nad tulevad meie õue peale kaklema!

 1. tegelinski

  mai 27, 2011 at 4:05 p.l.

  Mul on tunne, et Eestimaa suved on täiega kihva keeratud. Lapsepabulaid ei julge metsa viia – seal on puugid, kellest nüüd räägitakse, et ei peagi hammustama, piisab sellest, et mööda/üle jalutavad. Kõik need teised, kes ründavad ja hammustavad. Vastik, vastik, vastik…

   
 2. neiud ärevil

  mai 29, 2011 at 7:37 e.l.

  Nüüd nad on minu õue peale ka juba kaklema tulnud. Eile tuli selline kaevamise tahtmine peale, et ei saanud enne kuidagi lõpetada, kui läks päris pimedaks ja nüüd täna näen, et mu põsk on täielikult ära näritud. Igatahes väga inetu lugu. Minu nutikas lilla mees, aga arvas, et tuleks toores verine lihatükk lähedale riputada, siis tuleb sääskedele lihahimu kallale ja jätavad inimesed rahule.

   
 3. Evelyn

  mai 30, 2011 at 6:56 e.l.

  Mina kasutan toas sellist asja nagu elektripistikusse käiv sääsetõrjevedelik Kapo. Pakis on pudelike ja agregaat, kuhu sisse pudeli ots pistetakse. Agregaadi teine ots läheb pistikupesasse. Inimene seda lõhna ei tunne, aga sääsed hoiab väga edukalt eemale. Olen ostnud Prismast, aga ehk on mujal ka.

   
 4. soodomakomorra

  mai 30, 2011 at 7:49 e.l.

  tõtt öelda, siis pole mina kunagi endale ega lastele midagi peale määrinud ega ümber sussutanud, ütleks isegi, et lausa keelanud, samuti midagi põletanud ega stepslisse pistnud, mida inimene ei kuule, näe ega tunne…tundub kuidagi kahtlane….mürgine…aga eks see ole minu kiiks…eks minusuguste uskmatute karistuseks jääbki nüüd ja edaspidi paljaste kätega tuuleveskite vastu võidelda:)no kui mõni tarkpea just midagi "ökomat", välja ei mõtle:)viriseda siis muidugi ei tasuks…seda küll…aga omas tuba, oma luba….

   
 5. soodomakomorra

  mai 30, 2011 at 7:53 e.l.

  aga oma mereäärses häärberis ma muiudgi kaalun seda asja…kui ikka nii hästi töötab…siiis võiks ju end rahulike ööde nimel natuke tappa:)Neiude mehe poolt pakutud toore lihakäntsaka varianti ma seal proovima ei hakka, seda ütlen kohe ära.. ma kardan, et see ei hoia eemale vaid meelitab ainult "külalisi" juurde.

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: