RSS

Tahaks vaielda. Aga ema jääb peale.

16 mai

Tahaks esimest korda vaielda Kivirähuga (Kivirähkiga, Kivirähkuga!!??…no öelge palun, kuidas siis õige on) viimases Päevalehes ilmunud arvamusartiklis Ühtse Eesti Suurkogu teema üle (kuigi kirjutab ta endiselt jube hästi ja jääbki vist). Tahaks vaielda Mihhail Lotmaniga abortide olulisuse ja rahastamise teemal (kuigi muidu oli artikkel äärmiselt lennukas ja huvitav). Tahaks vaielda inimesega, kes avaldas arvamust, et Mihkel Raud sooritas Facebookis enesetapu põhjusel, et paabel oli sinna järele jõudnud ja tema tundis ennast paremana. Tahaks vaielda, kas poliitiku konto samas portaalis, must jänes profiilipildiks ,toob ta rahvale lähemale või hoopis tapab tõsiseltvõetavuse?Kas poliitika ei ühtlustu seeläbi meelelahutusega, mille tagajärel saab öelda, et riigijuhtimine ongi üks suur nali?
Ja nii edasi. ja nii edasi.

Aga ei, mul on valida. Ja mina valin taas kord Jamie Oliveri ja lähen tema poolt õpetatud spagette, basiiliku tomatikastet ja kuldpruune lihapalle kokku keerama:)

 
2 kommentaari

Kirjutas &emdash; mai 16, 2010 toll Uncategorized

 

2 responses to “Tahaks vaielda. Aga ema jääb peale.

 1. Kätlin

  mai 20, 2010 at 7:04 p.l.

  Kivirähaga – korrektne. 🙂

   
 2. Marjakas

  mai 23, 2010 at 1:39 e.l.

  Meile ylikoolis 6petati, et tuleb k22nata nii nagu inimese ise soovib et tema nime k22natakse v6i siis nii nagu ta ise k22nab. Ja see olevatki korrektne. Kivir2hk olevat ykskord kas soovi avaldanud v6i 6elnud, et tal suva, aga ise k22nas: Kivir2hk-Kivir2hki-Kivir2hki

   

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: