RSS

"minuga jäävad pildid, mis mind on muutnud"

17 juuni

kass said…
ma jõudsin juba puudust tundma hakata kusjuures. velkam bäk! ;)tuleb pikemalt muljetamist ka? mul on alati nii põnev lugeda, kus teised käinud ja mida teinud, sest ma ise tavaliselt kunagi ei käi ega tee…

soodomakomorra answers:
no ma ei hakka ju rääkima fantastilisest loodusest, delfiinidest, kes me jahi kõrval ujusid, imeilusast sinisest aga ka põhjatust merest, kus sai end jahutatud, vahemerelikust nautlevast elustiilist, olemise imelisest kergusest, erinevatest lõhnadest tulvil tiinest õhust, lõbusast/vaimukast/meeldivast reisiseltskonnast, ehedatest väikesadamatest ja kohalikest elanikest, punaste katuste merest ja meeldejäävast jalutuskäigust mööda mitmekilomeetrist dubrovniku linnamüüri, marmorist tänavakividest, kus võis liugu lasta, õlust ja elust ja veinist ja murelitest……….
see kõik on nagu üks suur muinasjutt, kaadrite viisi sähvatusi, millest sai kokku terviklik pilt.
pilt, mida kõrvaltvaataja loeb kui fotot. aga mina ju näen ja tean selle pildi sisse ja taha.
see kõik oli lihtsalt nii fantastiline, et mulle tundub, et tahan seda mälestust endas säilitada täpselt nii puhta ja sillerdavana nagu see mulle meelde jäi ja tunduks lihtsalt solkimisena püüda seda poole toobiga edasi anda. seda enam, kui juba ette tean, et ei suuda oma emotsiooni ja tunnet, mille horvaatiast kaasa võtsin, ealseski nii ehedalt ja ilusti kirja panna, kui ta lõpuks kokku sai.

 
Lisa kommentaar

Kirjutas &emdash; juuni 17, 2008 toll Uncategorized

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: